Linnakantselei (põhimäärus)

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo, vastuvõtuaeg
Linnasekretär  Ülle Müürsepp 785 0916,
5305 0225
ylle.myyrsepp@voru.ee Kab 22,
E 15.00-17.00,
T 10.00-12.00
Teabehalduse vanemspetsialist  Maia Anderson 785 0900,
527 5780
info@voru.ee,
maia.anderson@voru.ee 
Kab 18

 

Teabehalduse vanemspetsialist 

Maire Agar 785 0939,
5307 1585
maire.agar@voru.ee Kab 13

Perekonnaseisutoimingute spetsialist

Kersti Kattai 

5302 1937 kersti.kattai@voru.ee

Kab 9, E 14.00-17.00, T 9.00-12.00, K 13.00-16.00, N 9.00-12.00
Vastuvõtu välisel ajal kohaletuleku aeg eelnevalt kokku leppida.
Lõuna 12.00-13.00

Teabespetsialist  Annika Soikka 785 0901,
5198 1741
annika.soikka@voru.ee

Infosaal
E-N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna 12.00-13.00

Registripidaja 

 

Anneli Nelk 785 0914,
5330 9511
anneli.nelk@voru.ee

Kab 8,
E 9.00-12.00, T 14.00-17.00, K 9.00-12.00, N 13.00-16.00
Lõuna 12.00-13.00
(Puhkus 16.01.- 03.02.2023, asendab Kersti Kattai)

Infotehnoloog-nõunik


Allan Liblik

5399 2625

allan.liblik@voru.ee

Kab 30

 

Infotehnoloogia spetsialist

Raul Jaanimets

515 8262

raul.jaanimets@voru.ee

Kab 30