Uudised ja teated

Võrus toimub peagi suur ettevõtluskonverents “Aeg muuta kurssi”

Ettevõtluskonverents toimub 4. oktoobril kell 10 Võru kultuurimajas Kannel. Räägitakse ettevõtete kursi muutmisest ehk muudatustest, s.h digitaliseerimisest, automatiseerimisest, tehisintellektist, biotehnoloogiast, ringmajandusest ja tootearendusest.

Konverentsi peaesinaja on Tartu Ülikooli rahvusvahelise ettevõtluse professor Urmas Varblane, kes on sellest aastast Eesti Panga nõukogu esimees. Varblane keskendub oma ettekandes trendidele ja suundumustele nii Eestis kui ka mujal maailmas, mis mõjutavad lähiajal muutusi ettevõtluses. 

Võrumaa Arenduskuse ettevõtluskonsultandi ja ürituse peakorraldaja Ivi Martensi sõnul on väga kõrgel tasemel nii tänavused esinejad kui ka moderaator. "Lavale astuvad nii Eesti ülikoolide esindajad kui ka ettevõtjad, kes on oma valdkonnas silma paistnud," ütles Martens. 

Martensi sõnul on olulisel kohal ka ettevõtete kogemuslood. "Lihtne on öelda, et muutke kurssi ja kohanege, aga tegelikult on iga muutus keeruline protsess ja seetõttu ongi meil hea meel, et konverentsil räägivad oma lugusid ettevõtted nagu Shroomwell OÜ, Siidrikoda OÜ ja teised," ütles Martens. 

Päeva lõpetab esinejate paneeldiskusioon. Konverents on suunatud kõigile ettevõtlushuvilistele. Moderaator on Märt Treier.

Registreerumine: https://ettevotlusnadal.ee/vorumaa-koolitused/ettevotluskonverents-aeg-muuta-kurssi/

Mis on ettevõtlusnädal?

Ettevõtlusnädal on traditsiooniline, suurim üle-eestiline ettevõtlussündmus, mis toimub igal aastal oktoobrikuu alguses. Ettevõtlusnädalat korraldavad maakondlikud arenduskeskused ning viiakse läbi kõigis 15 maakonnas. 

 

Lota Vana
kommunikatsioonispetsialist
Võrumaa Arenduskeskus SA
tel: +372 53438483
lota.vana@vorumaa.ee


Uudiste arhiiv

Uudiste arhiiv on grupeeritud aastate kaupa.

2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023