Uudised ja teated

Muudatus toetuste taotlemisel

Võru Linnavalitsus läheb tegevustoetuse, ürituse toetuse ning noorsootöö ja huvitegevuse toetuse taotluste menetlemisel üle uuele süsteemile ning taotlused tuleb esitada linnaportaali iseteeninduskeskkonnas Spoku. Taotlused tuleb esitada hiljemalt 3. oktoobriks.

Eelnimetatud toetusi on võimalik taotleda linnavolikogu kordade alusel:

Tegevustoetuse andmise kord
Üritustele toetuse andmise kord
Noorsootöö ja huvitegevuse toetuse andmise kord

Kuna Võru Linnavalitsus läheb 2023. aastaks esitatavate toetuste taotluste menetlemisel üle uuele süsteemile (taotluste vastuvõtu ja menetlemise süsteem kohalikule omavalitsusele ning iseteeninduskeskkond elanikule), on toetuse andmise kordades sisse viidud menetluse regulatsiooni puudutavad täpsustused. Süsteemi eesmärk on kaasajastada, lihtsustada ja kiirendada taotlemist ning jälgida menetlusetappe iseteeninduskeskkonnas.

Kohalikule omavalitsusele on Võru linnaportaal menetluskeskkond, kus saab defineerida valdkondade toetuse liigid ja reeglid, kuidas ja millal taotlusi esitada saab ja kuidas toimub menetlemine. Kodanik saab iseteeninduskeskkonnas esitada taotlusi, näha endaga seotud infot (pooleliolevaid ja esitatud taotlusi) ning menetluste tulemusi.

Taotlemiseks sisenege Võru linnaportaali https://piksel.ee/spoku/voru/

 

Lisainfo:

Inge Tolga                                         
kultuurinõunik                
tel 785 0904, 518 6850   
inge.tolga@voru.ee