Uudiste arhiiv

Uudiste arhiiv on grupeeritud aastate kaupa.

2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

Uudised 2010

« Tagasi

Osale kliimamuutuste praktiliste lahenduste konkursil

On sul on pakkuda praktilisi lahendusi kliimamuutuste vähendamiseks, millest saaksid kasu ka kohalikud omavalitsused? Sinu lahendus võib olla päris uus või veel rakendamisjärgus tava, ärimudel või tehnoloogia, mis aitab vähendada kliimamuutusi. Osale sellega rahvusvahelisel konkursil, mille võitjad saavad avalikku tähelepanu, uusi kliendikontakte ja turundustuge. Lahendusettepanekud tuleb saata aadressile www.solutions2011.fi/contest hiljemalt 30. septembriks 2010.

Vaata lähemalt: www.solutions2011.fi ja http://www.solutions2011.fi/index.php/keke:contest

Otsime omavalitsustele ja teistele regionaalsetele tegutsejatele uusi või veel rakendamisjärgus tehnoloogiaid, ärikontseptsioone ja -tavasid kliimamuutuste vähendamiseks.

Kas sinu organisatsioonil on lahendus, mis 
• vähendab kliimamuutusi,
• toetab kohalikku ja regionaalset majandust, tööhõivet ja üldist heaolu,
• toob kaasa konkreetseid muutusi kohalike omavalitsuste ja nende elanike tavadesse ja
• on edukalt rakendatav ka mujal?

Osale konkursil, mille võitjad selguvad Soomes, Turus 31.1.–2.2.2011 korraldataval Põhjamaade säästva arengu konverentsil ‘Solutions local, together'.

Konkurss on suunatud kõigile organisatsioonidele, ettevõtetele ja omavalitsustele, kus on kliimamuutuste vähendamiseks leitud praktilisi lahendusi. Eesmärgiks on omavahel kokku viia lahendustepakkujad ning potentsiaalsed uued kliendid Läänemere piirkonnast ja Põhjamaadest.

Konkursi võitjad saavad avalikku tähelepanu, kliendikontakte ja konkreetset ekspertabi lahen-duste turundamisel.

Lahendusettepanekud tuleb konkursile saata internetiaadressil www.solutions2011.fi/contest paikneva konkursivormi kaudu hiljemalt 30.9.2010 soome, rootsi või inglise keeles. Samalt internetilehelt leiab ka täpsemad konkursijuhised, -reeglid ja -kriteeriumid.

Konkursi korraldavad Soome, Rootsi ja Norra omavalitsusliidud ning Põhjamaade Ministrite Nõukogu. Projekti partneriteks on veel Sitra (Soome Iseseisvuse Juubelifond), Tekes (Soome Tehnoloogia ja Innovatsiooni Finantseerimise Agentuur), Motiva (Soome energiasäästu ja ma-terjalikasutuse asjatundja-agentuur), NICe (Põhjamaade Innovatsioonikeskus), NIB (Põhja-maade Investeerimispank), NEFCO (Põhjamaade Keskkonnainvesteeringute Korporatsioon), Soome Töö- ja Majandusministeerium, Soome Keskkonnaministeerium ning Eesti Linnade Liit.

Osale konkursil ja too avalikkuse ette oma lahendus kliimamuutuste vähendamiseks!

Lisainfo:

Jonas Rorarius, Soome Kohalike ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit (Suomen Kuntaliitto), tel. +358 (0)9 771 2368, jonas.rorarius@kuntaliitto.fi 

Maija Hakanen, Soome Kohalike ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit (Suomen Kuntaliitto), tel. +358 (0)9 771 2106, maija.hakanen@kuntaliitto.fi