Spordiklubid

 

MTÜ FC HELIOS Võru jalgpallikool
tel 5625 7399
e-post: jaanus@fchelios.ee
Kontaktisik: Jaanus Vislapuu

Võru Judoklubi Rei 
Telefon: 5341 0241
E-post: enno@rei.ee
Kontaktisik: Enno Raag

Spordiklubi Budokai (karate)
Telefon: 5662 9638
E-post: info@budokai.ee
Kontaktisik: Marek Rästas

Kergejõustikuklubi Lõunalõvi 
Telefon: 525 7108
E-post: heini.allikvee@mail.ee
Kontaktisik: Heini Allikvee

Orienteerumisklubi Võru 
Telefon: 528 4826
E-post: sixten@hot.ee
Kontaktisik: Eero Joonas

Spordiühing Võru Biathlon (laskesuusatamine)
Telefon: 501 3568
E-post: hillar@maratonsport.ee
Kontaktisik: Hillar Zahkna

Spordiühing Ekstreempark (kärestikuslaalom, kaljuronimine, seiklussport)
Telefon: 521 3130
E-post: hillar.irves@gmail.com
Kontaktisik: Hillar Irves

Võru Võrkpalliklubi 
Telefon: 5345 1539
E-post: voruvk@voruvk.ee
Kontaktisik: Aksel Saal

Tenniseklubi VSOP  
Telefon: 502 8021
E-post: tenniseklubi.vsop@gmail.com
Kontaktisik: Anu Kikas

Võrumaa Koolispordi Ühendus
Telefon: 516 5720
E-post: vorumaa.koolisport@gmail.com
Kontaktisik: Merike Õun

Võrumaa Spordiliit
Telefon: 516 5720
E-post: merike.oun@gmail.com
Kontaktisik: Merike Õun

Jalgpalliklubi Võru 
Telefon: 518 5999
E-post: fcvoru@hot.ee
Kontaktisik: Eston Kurvits

Parksepa Spordiklubi (korvpall)
Telefon: 510 3636
E-post: kalev@parksepa.werro.ee
Kontaktisik: Kalev Palo

Võru Spordiveteranide Koondis
Telefon: 5662 2576
E-post: Llle.Rauk@gmail.com
Kontaktisik: Ülle Rauk

Võru Spordiselts Kalev (kahevõistlus, kreeka-rooma maadlus, firma- ja tervisesport)
Telefon: 503 3447
E-post: mati.ojandu@gmail.com
Kontaktisik: Mati Ojandu

Võru Maleklubi (male, kabe)
Telefon: 5666 8717
E-post: ylarl@hot.ee
Kontaktisik: Ülar Lauk

Võru Suusaklubi 
Telefon: 521 2384
E-post: hille.saarepuu@hmail.com
Kontaktisik: Hille Saarepuu

Võru Spordiklubi Küti (petang)

Telefon: 508 6450
E-post: helkiv.labbi@mail.ee
Kontaktisik: Helkiv Labbi

Silja Sport (suusalaenutus, suuskade hooldus, rattahooldus)
Aadress: Vabaduse 1
Telefon: 527 8853

Hawaii Express (lumelaua- ja rattahooldus)
Aadress: Lembitu 4
Telefon: 5333 3617

Maratonsport Võru (suusavarustuse laenutus Haanjas, suuskade hooldus)
Aadress: Kooli 6
Telefon: 782 3004, 5340 0411