Liina teod ja tegijad läbi aastate

LIINA TEGO
2005 – kultuurimaja Kannel rekonstrueerimine
2006 – Koreli oja heakorrastamine
2007 – Kooli tn ehitamine ja Jüri tn kõnniteede rajamine – KPK Teedeehitus
2008 – Võru Spordikeskuse staadion
2009 – Tamula rannapromenaad
2010 – Kubja-Kose teelõigu rekonstrueerimine
2011 – Kubija rannaala väljaarendamine
2012 – Võrumaa Toidukeskuse rajamine
2013 – Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi rekonstrueerimine
2014 – Meiela töökeskuse ja kodu avamine intellektipuudega inimestele ning Järve koolis sügava ja raske puudega lastele hoiukodu avamine
2015 – Võru gümnaasiumi valmimine
2016 – Kreutzwaldi tänava ja kõnniteede (lõigus Paju kuni Luha tn) väljaehitamine

TEGIJA
2006 – Viktor Rebane (Spordikeskuse juhataja 2007. aasta veebruarini)
2007 – Hegri Narusk (Linnavalitsuse linnahoolduse ja keskkonna juhataja)
2008 – Aivar Nigol (Linnavalitsuse arendusosakonna juhataja)
2009 –
2010 – Olerexi teenindusjaam
2011 –
2012 – Karmo Tõra
2013 – Kairi von Wolff
2014 -
2015 -
2016 – Elar Sarik, Silver Sild

KULTUURITEGELANE
2006 – Katrin Ruus 
2007 – Kalju Liiver 
2008 – Aimi Hollo 
2009 – Ilmar Kudu
2010 – Silvi Jansons
2011 – Peeter Laurson
2012 – Heino Pehk
2013 – Maire Udras
2014 – Tea Kõrs
2015 – Heiki Kelp
2016 – Ingrid Välbe

SPORDITEGELANE
2006 –Riho Lehiste 
2007 – Aksel Saal 
2008 – Heini Allikvee 
2009 – Ain-Ivar Tupp
2010 – Merike Õun
2011 – Mati Ojandu
2012 – Andu Värton
2013 – Hillar Irves
2014 – Rene Zahkna
2015 – Asko Saarepuu
2016 – Hille Saarepuu

TERVISHOIU- JA SOTSIAALTÖÖTAJA
2006 – Reet Tiks
2007 – Riina Paat
2008 – Marje Ossip
2009 – Mare Udras
2010 – Ülle Lehtna
2011 – Helje Trolla
2012 – Margit Kõivomägi
2013 – Eve Ilisson
2014 – Anneli Jukk
2015 – Marina Piirisild
2016 – Iia-Ulvi Raid

KULTUURI- JA HARIDUSASUTUS
2006 – Võru I Põhikool
2007 – Võru Teatriateljee
2008 – Võru Lasteaed Päkapikk
2009 – Võru Järve Kool
2010 – Dr. Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseum
2011 – Võru Kultuurimaja Kannel
2012 – EELK Võru Katariina Kogudus
2013 – Võru Kunstikool
2014 – Võru Instituut
2015 – Võru Kesklinna Kool
2016 – Võru Muusikakool 

MITTETULUNDUSÜHING
2006 – MTÜ Aila Näpustuudio
2007 – raskejõustikuklubi Strongman
2008 – Võru Võrkpalliklubi
2009 – Võru Naisteklubi
2010 – MTÜ Võru Vanatehnikaklubi Vänt
2011 – MTÜ Päästearmee Eestis Võru korpus
2012 – MTÜ Võru Noortekeskus
2013 – MTÜ Haanja Rattaklubi
2014 – Võrumaa Spordiliit
2015 – Võru Südamesõprade Selts
2016 – MTÜ FC Helios Võru

ETTEVÕTE
2006 – AS Kurmik
2007 – osaühing SKS Võru
2008 – aktsiaselts Auto Võru
2009 – Pintmann Gruop OÜ
2010 – Cristella VT OÜ
2011 – Valio Võru Juustutehas
2012 – Osaühing Nauta MV
2013 – Kagu Elekter
2014 – Abris OÜ
2015 – AS RehPol
2016 – Wermo AS

ETTEVÕTJA
2006 – Janika Külaviir (Leeri Lillesalong)
2007 – Meelis Munski (Semuehitus)
2008 – Oleg Udodov (Võru Seeder)
2009 – Tiit Raag (Timo-Keraamika AS)
2010 – Andri Needo (AS Kurmik)
2011 – Raul Sõmer (Surface Labs Internationals)
2012 – Piret Pilberg (Piret Pilberg Linasedriided)
2013 – Indrek Klampe (OÜ Selista Ehitus) 
2014 – Ursel Kaarna ja Arvi Prants (KPG kaubanduse OÜ)
2015 – Varju Lauri ja Bruno Lauri (Pro Optika)
2016 – Meelis Kibena (OÜ Aigren)

UUS TULIJA
2006 – AS Kuusakoski
2007 – OÜ Kostar
2008 – Uma Pido
2009 – Leoki Kalapood
2010 – ERR-i korrespondendipunkt Võrus
2011 – OÜ Luha AV
2012 – Danpower GmbH
2013 –
2014 – 3D kino
2015 – Georgi Hotell
2016 - 

AASTA HEATEGIJA
2014 – Andri Tallo
2015 – Võru Toidupank
2016 – MTÜ Hoiame Valgust

AASTA TOETAJA
2012 – Reet Utsu
2013 – Janno Prants
2014 -
2015 -
2016 – Danpower Eesti AS

AASTA NOOR
2011 – Indrek Hirsnik
2012 – Mariann Nirk
2013 – Sander Lebreht
2014 – Kerttu Mölder ja Anete Kõlli
2015 – Kristina Bianca Rantala
2016 – Karolin Eks

AASTA ERIAUHIND
2006 – Hans Sissas
2007 – Alar Sikk
2008 – Alari Ots
2009 - 
2010 - 
2011 -
2012 -
2013 -
2014 -
2015 -
2016 – Jana Huul