Uudised ja teated

Võru linnavalitsuse tänusõnad heategijatele

Jõulud on heategevuse aeg. Võru linnavalitsuse sotsiaaltööosakond on olnud tunnistajaks, kuidas kingitus teeb südame soojaks ja meele rõõmsaks nii kingi saajal kui tegijal.

Täname Toomas Palu, Postimees Gruppi ja MTÜ-d Koos Laste Heaks, kelle abiga rikastati 40 Võru linna pere pühadeaegset toidulauda. Seekordsed toidupakid komplekteerisime piimatoodetega Nopri Talumeiereilt, lisasime mõned lihatooted ning väikeste maiasmokkade rõõmuks kommipakid. Kaubamärki „Chokoboom" kandvad kommipakid jõudsid meie linna elanikeni kaubandusketi A1000 Market koostöös Ukraina ettevõttega TVK Voldi LLC. Neid maitsvaid komme jagus ka mitmete linnas ja maakonnas tegutsevate paljulapseliste perede, eakate ja puuetega inimeste ühingute kohvilauale.

Rõõmustame koos Võru linna lastega, kelleni on jõudnud kingitused Maxima Inglipuu projektist, Saagu Parem heategevuskampaaniast ja Seitsmenda Päeva Adventistide Võru Koguduse poolt.

Coop Võru kattis  pühadeks  ühele suurperele rikkaliku jõululaua. Siidrimõisa OÜ ja linnavalitsuse töötajad üllatasid jõululaupäeval ühte 4-lapselist perekonda ahjusooja liha ja kommikotiga.

Võru linnast pärit noor ettevõtja Karl Urbanik ja tema sõpruskond on südantsoojendava algatusena kogunud kokku muidu jõulukingitustele kuluva raha ning soovinud selle eest teha tõeliselt vajalikke kingitusi abivajavatele peredele. Eelmisel aastal soetasid nad koostöös lastekaitsespetsialistidega Võru lastele ja peredele vajalikke kodumasinaid, mööblit, talveriideid ja -jalatseid. Sellel aastal oli nende panus suunatud peamiselt ühe pere vee- ja kanalisatsioonitöödega seotud kulutuste katmiseks. Aitäh head inimesed meie keskelt  – Karl Urbanik, Elis Urbanik, Tanno Liivet, Kris Konsap, Kristina Hakk, Kristo Veertee, Laurete Mesi, Liili Filippov, Mark Vislapuu, Marve Kala, Ott Mõts, Rasmus Pappel, Reno Kurg, Robert Rästa, Sten-Erik Saamer, Markus Külaviir, Rain Kooser, Tanel Kilch, Erik Kallas, Merilin Saarts, Allar Kilch, Anny Kelement, Averi Ots, Eero Põlluveer, Karlis Klaar.

Meie linnas elab vanaema, kes kasvatab ja on eestkostjaks oma lapselapsele ning lisaks hooldab oma erivajadusega poega. Pere elab korteris, kus puudus vesi ja kanalisatsioon. Tänu tugiisik Maiu Hartmanni ettevõtlikkusele ja AS Võru Vesi professionaalsele tööle sai pere jõuluks esimest korda kraanist voolava vee. Torutööd teostas heategevuse korras Andrus Ehitus OÜ ning ehitusmaterjalide eest tasusid head annetajad. Loodame, et järgmiseks täitub pere teine suur unistus ja korterisse saadakse pesemisvõimalus!

Soojad pühadetervitused Võru Linnavalitsuse sotsiaaltööosakonna poolt! Hoidkem ja märgakem üksteist!

Kristi Asser
Võru Linnavalitsus
lastekaitsespetsialist
5309 1279
kristi.asser@voru.ee

Pildil:

Ukrainast saabunud kingipakid maitvate kommidega. Foto Marleen Maask