Uudised ja teated

« Tagasi

Elektrilevi kavandab kiire interneti võrgu rajamist ja ootab sooviavaldusi

Elektrilevi plaanib üle Eesti alates 2019. aastast rajama hakata kiire interneti võrku ja järgmise viie aasta jooksul tuua see ligi 200 000 kodusse, kus täna puudub kvaliteetne internet. 
Selleks, et oma plaane täpsemini koostada ja kiire internet tuua inimesteni, kes seda kõige rohkem vajavad, kogub Elektrilevi sooviavaldusi, mis aitaksid võrgu rajamise plaane teha. Sel eesmärgil koguti sooviavaldusi tänavu suvel ning avati sooviavalduste kogumise uuesti pärast seda, kui Tehnilise Järelevalve Amet Elektrilevi oktoobri lõpus „viimase miili" konkursi võitjaks kuulutas. 
 
Sooviavaldusi oodatakse interneti teel aadressil https://www.elektrilevi.ee/kiireinternet, kuid avaldusi saavad esitada ka need, kellel puudub ligipääs internetti.  Paberivormi teel avaldusi esitada saab Elektrilevi esindustes, kuid ka kohalikes omavalituses.  
 
Võru linnas saab paberkandjal sooviavaldust täita ja esitada Võru linnavalitsuse infosaalis Jüri tn 11 (tööaeg E-N 8.00-17.00, R 8.00-16.00, lõuna 12.00-12.45, esmaspäeval 12.00-13.00).
 
Sooviavaldusi saab esitada kuni 31. detsembrini.