Uudised ja teated

« Tagasi

Kutse osalema avatud ettevõtete päeval

Head Võru linna ettevõtjad!

Kutsume teid osalema üle-eestilisel avatud ettevõtete päeval! 2. oktoobril 2018 toimub esimest korda Ettevõtlusnädala raames üle-eestiline avatud ettevõtete päev. Eesmärgiks on tutvustada laiemale üldsusele, millised ettevõtted Eestis tegutsevad, millega nad tegelevad ja kes on inimesed nende firmade või kaubamärkidega taga. 

Milline näeb välja avatud ettevõtete päev?

2. oktoobril alates kella 10:00-17:00 on võimalik kõikidel inimestel külastada ettevõtteid ja firmasid üle Eesti. Ettevõtete külastused on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine, mida on võimalik teha avatud ettevõtete päeva lehe kaudu: 

www.ettevotlusnadal.ee/avatud-ettevotted/

Registreerunute nimekirjad edastatakse ettevõtetele 1. oktoobri õhtuks. Ettevõtet külastades toimuvad juhendatud ekskursioonid, töötoad vms, mida ettevõte ise soovib korraldada. Vastav info, mida ettevõte enda külastuse ajal pakub, koondatakse avatud ettevõtete päeva veebilehele tutvumiseks.

Kõigil ettevõtetel, kes on huvitatud avatud ettevõtete päeval osalemisest, palume endast märku anda siin: www.ettevotlusnadal.ee/avatud-ettevotted/ettevottele/

Lisainfo:

www.ettevotlusnadal.ee/avatud-ettevotted/

Eve-Liis Arvisto
Avatud ettevõtete päeva projektijuht
Eve-liis@ettevotlusnadal.ee
+372 524 6763

Avatud ettevõtete päeva korraldavad EAS, maakondlike arenduskeskuste võrgustik, Tööandjate Keskliit, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Leader Liit.