Uudised ja teated

« Tagasi

Soojatorustike ehitustöödest

Jüri ja Kreutzwaldi tänaval toimuv soojustorustiku ehitus toimub Danpower Eesti AS-i tellimusel ja KVL Tehnika OÜ teostamisel. KVL Tehnika OÜ on pika-ajalise ja suure kogemusega torustike ehitaja.
Ehitajal oli probleeme materjalide tarnijaga ning seetõttu tekkis tööde kulgemises kolme päevane viivitus (19.-21.06). Oodatud torud saabusid neljapäeval, 22.06 ning järgnevad koormad saabuvad tuleval nädalal. Kuna torusid polnud, seisis ajutiselt ka muude tööde tegemine. Tänavate sulgemine on tehtud vastavalt linna eeskirjadele ning tulenevalt linnaelanike (liiklus)ohutusest pole võimalik kaevikutega teesid täielikult avada.
26.06 lähevad tööd jälle täie hooga lahti ning ehitaja pingutab väga, et edaspidi hoida tööde tempot kõrgel ja viia töömaa kõige kriitilisematest kohtadest välja. Ehitaja plaanib tööd Jüri ja Kreutzwaldi tänavatel lõpetada 09.07. Kohalike kaupluste ja kohvikutega on suhelnud nii Danpoweri kui ka ehitaja esindajad ning on jõutud vastastikusele mõistmisele. Juurdepääsud kohalikele elanikele ning nende külastajatele on tagatud. Kui kellelgi on probleeme oma kinnistule pääsemisega, palun võtke ühendust KVL Tehnika projektijuhiga Andrei Koval telefonil 5190 9704 ning teie murele leitakse lahendus.

Danpower Eesti AS vabandab tekkinud segaduse pärast liikluskorralduses ning töödes tekkinud seisaku pärast. Pingutame selle nimel, et ehitustööd häiriksid võimalikult vähe linnaelanikke ja külastajaid. Palume liiklejatelt kannatlikkust ja mõistvat suhtumist Võru linna arengu nimel.

Danpower Eesti AS