Uudised ja teated

« Tagasi

Võru linn kutsub visioonikonverentsile

Unistuste Võru – mis tagab märgatava arenguhüppe? Võru linna kuvand – kas ja kuimuudu "ummamuudu" tööle panna? Millist rolli täidab Võru linn Kagu-Eesti regionaalse keskusena? Kuidas puhuda Võru vanalinna muinsuskaitsealale elu sisse?

14. märtsil toimub Võru linna visioonikonverents "Annami tsõõrilõ vunki mano!", kus soovitakse eelpool loetletud küsimustele vastuseid leida.

Linnapea Anti Allas ütles, et  visioonikonverentsil vaatame tõtt tänase Võruga ning suuname pilgu tulevikule, et saada ülevaadet, millised protsessid linna lähemat ja ka kaugemat tulevikku enim mõjutavad. „Konverents on mõeldud kõigile, kellele Võru linna tulevik korda läheb ja kes soovivad visioonikonverentsil anda mõtteid ja ideid linna arendamiseks," lausus Allas ning kutsus huvilisi visioonikonverentsil osalema. „Mõtleme koos, milliseks kujundame tuleviku Võru. Kas aigu om või tulõ hoopis tsõõrile vunki mano anda? Teemi kuun hää plaani," lisas Allas.

Visioonikonverentsil esinevad ettekannetega IT visionäär ja ettevõtja Linnar Viik teemal "Võru võlud ja väljakutsed", Tartu Ülikooli regionaalplaneerimise dotsent Garri Raagmaa teemal „Maakunnaliin: ütsindä ummamuudu vai kambakõisi kuun?" ning kirjanik Olavi Ruitlane teemal "Suusahüpped mäest üles". Päeva teine pool kuulub aruteludele.

Kõigil huvilistel palume eelnevalt registreeruda SIIN või telefonitsi 785 0901 hiljemalt 10. märtsiks. Võru linna visioonikonverents toimub teisipäeval, 14. märtsil kella 11–16 Võru kultuurimajas Kannel.

Visioonikonverentsi aitavad korraldada OÜ Cumulus Consulting konsultandid.

 

Marianne Mett
Võru Linnavalitsus
avalike suhete spetsialist
tel 785 0948
mob 5344 1055
e-post: marianne.mett@voru.ee
www.voru.ee
facebook.com/Voru.linn