Linnamajanduse osakond (põhimäärus)

Ametikoht Ametniku nimi Tegevusvaldkond Telefon, e-post Lisainfo, vastuvõtuaeg
Linnamajanduse osakonna juhataja  Raiko Palm

 

osakonna töö juhtimine

785 0949, 5912 9129

raiko.palm@voru.ee

Kab 9,
E 14.00-16.00
N 9.00-11.00
Linnamajanduse osakonna juhataja asetäitja  Risto Aim osakonna töö juhtimine, teede ja tänavate hoolduse korraldamine

7850 926, 5347 4332

risto.aim@voru.ee 

Lembitu 2,
E 13.00-17.00
K 10.00-12.00
Keskkonna- ja järelevalvespetsialist Tiina Randjärv jäätmemajanduse korraldamine,  keskkonna- ja looduskaitseliste toimingute teostamine, heakorra-alane järelevalve

785 0915

tiina.randjarv@voru.ee

Lembitu 2,
E 13.00-17.00
K 10.00-12.00
Haljastuse ja linnakujunduse spetsialist  Anne Vahtla haljastusega seonduvate toimingute teostamine, raielubade väljastamine,  reklaami paigalduse kooskõlastamine

785 0929

anne.vahtla@voru.ee

Lembitu 2,
E 13.00-17.00
K 10.00-12.00
Linnavarade vanemspetsialist  Eve Saaremägi linnavara kasutusse andmise, võõrandamise ja haldamise korraldamine, linna huvide esindamine korteriühistutes

785 0946

eve.saaremagi@voru.ee

Kab 11,
E 13.00-17.00
K 10.00-12.00

Arhitekt-planeerija  Sirli Kokk detailplaneeringute algatamise avalduste vastuvõtmine, planeeringute koostamise korraldamine

785 0927

sirli.kokk@voru.ee

Kab 4,
E 14.00-16.00

N 9.00-11.00
Planeerimisspetsialist Remida Aasamäe hoonete projekteerimistingimuste koostamine, maamaksuga seonduvad toimingud, planeeringute ja ehitusprojektide andmebaasi pidamine

785 0930

remida.aasamae@voru.ee

Kab 4,
E 14.00-16.00
N 9.00-11.00
Maakorraldaja-geodeet Tauno Asi maakorralduslikud toimingud, geodeetiliste tööde andmebaasi pidamine

785 0928

tauno.asi@voru.ee

Kab 4,
E 14.00-16.00
N 9.00-11.00
Ehitusjärelevalve spetsialist  Rain Raitar ehitus- ja kasutuslubade ning -teatiste menetlemine,  rajatiste projekteerimistingimuste koostamine, ehitusalane järelevalve

785 0934

rain.raitar@voru.ee

Kab 6,
E 14.00-16.00
N 9.00-11.00
Ehitusspetsialist  Kalmer Vislapuu kaevelubade väljastamine, tellija funktsioonide täitmine linnaeelarvest ehitatavatel objektidel

785 0947

kalmer.vislapuu@voru.ee

Kab 6,
E 14.00-16.00 N 9.00-11.00
Majandusspetsialist  Egon Taal sissesõidulubade väljastamine,  linnale kuuluva vara korrashoiu korraldamine, linnavalitsuse korraldatud üritustel liikluse korraldamine

785 0933

egon.taal@voru.ee

Kab 4,
E 14.00-16.00
N 9.00-11.00
Kalmistu järelevalve spetsialist  Asa Mõttus Võru linnakalmistul hauaplatsi või -koha eraldamine, matuste korraldamise nõustamine ja abistamine

782 8620, 527 9010

asa.mottus@voru.ee

Võru linnakalmistu - Kose tee 2