Tervishoid

Kaasaaegne tervishoiupoliitika ühildab jõupingutusi tervislike eluviiside, tervisesõbraliku keskkonna ja kvaliteedile suunatud tervishoiuteenuste edendamiseks. Kasvava põlvkonna parema tervise nimel on meil võrgustikus “Tervist edendavad lasteaiad” lasteaiad “Sõleke”, “Okasroosike”, “Päkapikk” ja “Punamütsike”. Võru I Põhikool, Friedrich Reinhold Kreutzwaldi Gümnaasium ja Võru Kesklinna Kool osalevad “Tervist Edendavate Koolide” võrgustikus.

Võru linn on üks MTÜ Eesti Tervislike Linnade Võrgustiku asutajaliikmetest, mis tähendab, et tervisele - nii vaimsele kui füüsilisele - avaldab mõju kõik meie ümber toimuv, olgu selleks siis tervishoiuteenuste, jäätmemajanduse, looduskeskkonna, hariduse-ja kultuuriteenuste, aktiivse vaba aja veetmise võimalus või turvalisuse kvaliteet.

Lõuna-Eesti Haigla AS on “Tervist Edendavate Haiglate “ võrgustiku liige, kus lisaks ravitööle pööratakse olulist tähelepanu tervise edendamisele ja haiguste ennetamisele.

Võru linna terviseprofiil” annab üldistatud ülevaate Võru linna elanike tervisenäitajatest ja toob välja tähtsamad asjaolud, mis inimeste tervist mõjutavad. Dokumendi koostamist on rahastatud Euroopa Sotsiaalfondi programmi “Tervislikke valikuid toetavad meetmed 2012” raames.

 

Võru Linna Leht


aprill 2016

Arhiiv

Ilm võrus

Seisuga: 27.05 03:05

Temperatuur: 5.0 C°
Õhurõhk: 764 mmHG

Kasulikke linke

Viimati muutis: Allan Liblik; 12.01.2016

Tagasi ülesTagasi